O mě

Vítejte v mém světě plném barevných klubíček a háčků.

Jmenuji se Daniela, ale tvořím pod nickem Daduelle. Ruční práce jsou mojí součástí už od útlého dětství. Nikdy jsem nedokázala jen tak mít složené ruce v klíně. Háčkovat a plést mě naučila maminka už jako malou, ale háčkům a klubíčkům jsem definitivně podlehla až poté, co se mi narodili děti. Začala jsem háčkovat ze silné přízi velkým háčkem a pomalu a jistě jsem se dopracovala až k tradiční háčkovací krajkové přízi. Postupně bourám veškerá ta „to nikdy“ a zkouším další a další techniky a různě je kombinuji. Vždy jsem měla problém dělat cokoliv podle návodu. Raději jsem zkoušela, co dokážu sama a principem pokus-omyl jsem docházela k cíli. O to větší jsem pak měla radost z výsledku.

Když se mi do ruky dostaly první anglicky psané návody, můj přístup se začal měnit. S obrovskou úctou a pokorou jsem hledala inspiraci a poučení u zkušených háčkařek. Zkoumala jsem, co jak dělají a proč. Rozšiřovala jsem si své znalosti a zdokonalovala své schopnosti. Připojila jsem se k dvěma úžasným holkám a společně překládáme anglické návody renomovaných designerek do češtiny a publikujeme je ve FB skupině CAL česky a slovensky. Plně respektujeme autorská práva. Vážím si každého, kdo dokáže vypracovat úžasný projekt a sepsat k němu návod  tak, že i ostatní zvládnou vytvoří svoji vlastní nádheru.

Tímto webem vstupuji do další etapy mého tvůrčího života. Pod značkou daduelle crochet tvořím vlastní designerské háčkované výrobky a publikuji návody. Velmi mě těší každý jednotlivý výrobek vytvořený podle mých návodů. Budu moc ráda, když se vám s moji pomocí podaří vytvořit něco, z čeho budete mít radost a budete se sem, za mnou, pravidelně vracet.

Sledovat mě můžete také na Instagramu a budu ráda, když zavítáte do mého Ravelry obchodu. A až se pustíte do nějakého mého návodu, budu ráda, když svůj projekt propojíte s mým návodem na ravelry nebo ho budete sdílet na sociálních sítích pod hastagem #daduellecrochet

Těším mě Váš zájem o mé návody. Sepsání návodu věnuji maximum úsilí, abyste podle nich mohli vytvořit výrobky, ze kterých budete mít radost.

Všechny mé návody i fotografie hotových výrobků slouží pouze pro osobní potřebu. Pokud se chcete se svými kamarádkami a znamými o návod podělit, přepošlete jim, prosím, odkaz na můj web a samotné návody nijak nešiřte. Stejně tak, prosím, nevyužívejte fotografie publikované na tomto webu a na mých sociálních sítích k propagaci vašich vlastních výrobků.

Všechny návody jsou mým osobním vlastnictvím a jsou chráněny autorským zákonem.

Děkuji, že respektujete má autorská práva a přeji Vám hodně krásných chvil s háčkem a klubíčky.